Our team

Our team

Bartek Popko

Founder and Work 4 Life Foundation Board President. Product Owner in Technology and IT industry. He has several years of experience in developing his own startups in the PR, marketing and finance sectors. He treats foundation as a private initiative, which was born out of passion and willingness to help people with disabilities. And thanks to the skills in project management, he perfectly combines both functions.

Bożena Sabak

Foundation' Coordinator and Board Member. She specializes primarily in organizing donaations for our projects. Involved in the foundation from the very beginning. Great project manager and team leader. Privately, she loves to travel, hiking and books.

Natalia Gąsiewska

Redaktorka bloga Work 4 Life, wolontariuszka. Jesy studentką psychologii klinicznej na SWPS i udziela się również jako wolontariuszka w Fundacji eKropka. Na codzień zajmuje się pisaniem zawodowo jak i prywatnie oraz pracuje w administracji. Jest pasjonatką literatury rosyjskiej i fotografii oraz powoli rozkręca domową hodowlę psów 🙂 W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem i tworzy dekoracje do pokojów dziecięcych.

Jagoda Rumniak

Redaktorka bloga Work 4 Life. Od wielu lat działa jako wolontariuszka, wspomagała m.in. WOŚP, PCK, FISE, Schronisko na Paluchu, Garmin Triathlon, IPiRB – MRP. Studiuje psychologię biznesu. Od 2 lat zdobywa doświadczenie w prowadzeniu social media różnym fundacjom. Pasjonatka literatury, która uwielbia pisać.

Maja Parafianowicz

Wolontariuszka Fundacji Work 4 Life. Manager, miłośniczka zwierząt, kobieta. Na co dzień zarządza, jako asystent dyrektora, trzema dużymi placówkami medycznymi sektora prywatnego. Po za pracą kocha czytać książki, słuchać ciekawych podcastów, śmiać się i słuchać jazzu. Lubi ludzi i stara się zawsze wejść w cudze buty, nie oceniając. Pomysł na wolontariat zrodził się właśnie z tej sympatii, jako potrzeba jej ukierunkowania i zmaterializowania.

Agata Żuławnik

Redaktorka bloga Work 4 Life. Absolwenta pracy socjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej i polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała jako trener pracy, aktywizując zawodowo osoby wykluczone społecznie, również z powodu niepełnosprawności. W wolej chwili czyta, zwłaszcza książki związane z psychologią dziecięcą i literaturą faktu, spaceruje po puszczy i czerpie radość z bliskości z naturą, Osoba wysoko wrażliwa z misją zmieniania świata małymi krokami.

Ewelina Widelska

Radczyni prawna z ponad 10-letnim doświadczeniem w obsłudze osób prawnych (obsługa organów, umowy, bieżące doradztwo prawne). Jako wolontariuszka wspiera Fundację we wszystkich aspektach prawnych.

Would you like to join us?

Get Involved, volunteer. Make a Difference. Get involved in one of our tasks and help us develop the foundation.