Wolontariat

Chcesz nam pomóc?

Zostań wolontariuszem!

Fundacja to przede wszystkim ludzie wspierający nas swoim zaangażowaniem i wiedzą. Poszukujemy osób, które włączą się w codzienną pracę Fundacji w zakresie różnych działań takich jak prace administracyjno-biurowe, akcje promocyjne, poszukiwanie partnerów i sponsorów oraz innych prac mogących realnie przyczynić się na rozwój Fundacji.

Bieżące zadania realizujemy w pełni zdalnie. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych wolontariuszy zapraszamy do kontaktu. W treści zgłoszenia prosimy krótko napisać w jakim zakresie chcesz pomóc.

Kogo szukamy?

Koordynator wolontariatu

Wolontariusze to niezwykle ważna siła naszej inicjatywy, angażują się w nasze działania i pomagają rozwijać fundację. Jako Koordynator będziesz aktywnie pracować z wolontariuszami, tworzyć i zarządzać zadaniami oraz rekrutować nowe osoby.

Koordynator ds. fundraisingu

Jak pewnie wiesz, każda organizacja non profit potrzebuje finansowania. Na tym obszarze będziesz opiekować się zbiórkami oraz odpowiadać za dobre relacje z darczyńcami i sponsorami, i dbać o to, aby było ich jak najwięcej.

Koordynator komunikacji zagranicznej

Jeśli świetnie posługujesz się językiem angielskim i chcesz rozwijać się w środowisku międzynarodowym, to zadanie jest dla Ciebie! Będziesz zajmować się komunikacją z partnerami zagranicznymi oraz naszą stroną internetową w języku angielskim.

Koordynator ds. marketingu i PR

Lubisz media społecznościowe i odnajdujesz się w marketingu i PR? Jako wolontariusz będziesz zajmować się tworzeniem i koordynacją treści w komunikacji zewnętrznej Fundacji oraz na naszej stronie internetowej i Facebooku.

Koordynator Fundacji

Wolontariusz na tym stanowisku będzie koordynować główne działania naszej inicjatywy, rozwijać nowe projekty oraz tworzyć i prowadzić zespół. Szukamy osób z energią, empatią, dobrym poczuciem humoru i kreatywnych, chcących rozwijać się w ambitnym projekcie.

Korektor języka angielskiego

Fundacja aktywna jest też na obszarach międzynarodowych. Zadania polegają na doszlifowaniu naszych tekstów w języku angielskim - strona internetowa, blog, social media i oficjalna komunikacja z partnerami.

Zaangażuj się!

Jesteśmy otwarci na nowe osoby i nowe pomysły. Jeśli chcesz poznać od środka działania fundacji, zapraszamy na wolontariat. Pracujemy 100% online!.

W wiadomości email uwzględnij proszę niezbędne informacje:

  • Napisz krótko o sobie
  • Czym chcesz się zajmować
  • Ile czasu chcesz nam poświęcić

Wyślij swoje zgłoszenie

Adres email:

fundacja@work4life.org

Informacja

Daj znać w treści wiadomości jakie zadania Cię interesują