Zespół

Zespół

Bartek Popko

Pomysłodawca i fundator Fundacji Work 4 Life. Product Owner w branży Technologii i IT. Ma za sobą kilka lat doświadczenia w rozwijaniu własnych startupów z sektora PR, finansów i mediów internetowych. Traktuje fundacjé jako inicjatywę prywatną, która zrodziła się z pasji i chęci pomocy osobom z niepełnosprawnością, a dzięki umiejętnościom zarządzania projektami i układania procesów świetnie godzi obie funkcje.

Bożena Sabak

Koordynatorka fundacji, członek zarządu, specjalizująca się przede wszystkim w organizowaniu zbiórek na realizowanie potrzeb naszych projektów. Zaangażowana w fundację od samego początku istnienia inicjatywy. Świetny project manager i lider zespołowy. Prywatnie miłośniczka wszelkich podróży, wycieczek górskich i książek.

Natalia Gąsiewska

Redaktorka bloga Work 4 Life, wolontariuszka. Jesy studentką psychologii klinicznej na SWPS i udziela się również jako wolontariuszka w Fundacji eKropka. Na codzień zajmuje się pisaniem zawodowo jak i prywatnie oraz pracuje w administracji. Jest pasjonatką literatury rosyjskiej i fotografii oraz powoli rozkręca domową hodowlę psów 🙂 W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem i tworzy dekoracje do pokojów dziecięcych.

Jagoda Rumniak

Redaktorka bloga Work 4 Life. Od wielu lat działa jako wolontariuszka, wspomagała m.in. WOŚP, PCK, FISE, Schronisko na Paluchu, Garmin Triathlon, IPiRB – MRP. Studiuje psychologię biznesu. Od 2 lat zdobywa doświadczenie w prowadzeniu social media różnym fundacjom. Pasjonatka literatury, która uwielbia pisać.

Maja Parafianowicz

Wolontariuszka Fundacji Work 4 Life. Manager, miłośniczka zwierząt, kobieta. Na co dzień zarządza, jako asystent dyrektora, trzema dużymi placówkami medycznymi sektora prywatnego. Po za pracą kocha czytać książki, słuchać ciekawych podcastów, śmiać się i słuchać jazzu. Lubi ludzi i stara się zawsze wejść w cudze buty, nie oceniając. Pomysł na wolontariat zrodził się właśnie z tej sympatii, jako potrzeba jej ukierunkowania i zmaterializowania.

Agata Żuławnik

Redaktorka bloga Work 4 Life. Absolwenta pracy socjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej i polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała jako trener pracy, aktywizując zawodowo osoby wykluczone społecznie, również z powodu niepełnosprawności. W wolej chwili czyta, zwłaszcza książki związane z psychologią dziecięcą i literaturą faktu, spaceruje po puszczy i czerpie radość z bliskości z naturą, Osoba wysoko wrażliwa z misją zmieniania świata małymi krokami.

Ewelina Widelska

Radczyni prawna z ponad 10-letnim doświadczeniem w obsłudze osób prawnych (obsługa organów, umowy, bieżące doradztwo prawne). Jako wolontariuszka wspiera Fundację we wszystkich aspektach prawnych.

Chcesz do nas dołączyć?

Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych wolontariuszy zapraszamy do kontaktu. W treści zgłoszenia prosimy krótko napisać w jakim zakresie chcesz pomóc.